Ženské meditace Mohendžodáro

Jsou velmi jemné a laskavé. Pracují s intimitou a blízkostí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám.

Vedou každou ženu k přirozeným projevům a vyjadřování se pomocí mnoha muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Meditace Vás provází na cestě za ženstvím, a to tak, aby se každá žena zaměřila sama na sebe, uvědomila si své tělo a vnímala sama sebe.

Pozorností k sobě samé podporujeme svoji psychickou sílu. Vytvoření meditačního stavu vede k uvolnění a uzdravení těla, k harmonizování psychické zátěže a různých emocionálních a mentálních konfliktů.

Meditace se skládá z několika hudebních muzikoterapeutických léčebných skladeb. Vše to jsou aktivní meditace v délce 60 min. Během meditace žena dělá různé umělecké projevy, zdravotní pohyby a meditační techniky.

Každá meditace odpovídá určitému archetypu. Co to je archetyp?

Archetyp je přirozené lidské období, které člověk prožívá a které odpovídá jeho vývoji. Způsob prožití archetypu určuje psychickou kondici a psychický stav člověka.

Jednotlivé meditace se vracejí k těmto archetypům, čistí emoční zranění a rozvíjí zdravou psychiku ženy.

Tvořivé dětství – odpovídá prenatálnímu stavu, zdravému porodu a ranému dětství. V této meditaci se vracíme ke svojí přirozenosti. Znovuobjevení svých talentů. Pokud žena v sobě opět probudí svou tvořivost, probudí se v ní život. Meditace aktivně působí na infekce a jako prevence proti nim.

Laskavé sebepřijetí odpovídá ranému a pozdnímu dětství, každá žena má mít svou individuální krásu. Každá žena má svoji krásu objevit, propagovat a okouzlovat svět. Pomocí své krásy tvoříme svět kolem sebe. Často se stávalo v našem dětství, že jsme si neprožily být „holčičkami“, ale pod tlakem okolí se z nás staly ženy. Tato meditace nás vede zpět k té naší holčičce uvnitř nás, pomůže nám dát jí lásku a vztah k sobě.

Imunitní posílení odpovídá dospívání. Tato meditace rezonuje s prvním čakrou. Pokud se první čakra uzavírá, pozná se to na stavu ledvin a dělohy. Odstraňuje na tělesné nebo psychické složce konflikt jako takový, konflikty různých stavů, které následně vedou k nemoci.

Umění se prosadit – odpovídá rané dospělosti. Podporuje potřeby ženy a chrání ji před extrémy, které se mohou projevit ve zranění nebo úrazu. Zde pracuješ se sebou a pak se začneš prosazovat.

Otevření se intimitě – odpovídá dospělosti. Harmonizuje nepřijetí a odstraňuje bloky v intimitě.

Moc ráda vás na svých seminářích meditace Mohendžodáro přivítám.

S láskou Petra

Pomáhám ženám projít snadněji cestou onkologické léčby a následně v nich probudit úctu a návrat k jejich ženství. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Získej ZDARMA

    Text formuláře

  • Kategorie