Vaginání mapování

Když jsem to poprvé slyšela, měla jsem v sobě pocit nesmírné zvědavosti.

Poté jsem často seděla u internetu a hledala různé informace o této technice a sháněla zkušenosti žen, které touto technikou prošly. Z dostupných zdrojů jsem se dočetla, že tato technika pomáhá ženám, které mají za sebou velká traumata, jako je např. znásilnění, nástřihy po porodech, gynekologické operace, ženy po onkologické léčbě, které trpí vaginismem (bolestivostí při pohlavním styku), které nemohou dosáhnout orgasmu, nebo mají úplný odpor k penisu.

Ani jednu věc jsem nezažila. Přesto jsem tuto techniku podstoupila. Proč?

Chtěla jsem se napojit na své ženství. Zjistit, co vlastně moje vnitřní erotická bytost chce. A nejen to…

Naše vagina je propojená s mozkem. Veškeré nezpracované emoce se nám v naší jóni ukládají. Ta je v určitých místech znecitlivěná. To se pak odráží i na naší psychice.

Jsme podrážděné, máme deprese, naše sebevědomí je na nule. A to hlavní – ztrácíme jiskru v očích. Působíme pro okolí vyhasle a často si neumíme říct o to, co bychom nejen při sexu, ale i v životě chtěly.

V té době už jsem věděla, že pokud tuto techniku podstoupím, bude to u Jany Maškové Zimolové. Tak se stalo…

Při prvním sezení jsme si povídaly. Přišlo mi, jako bychom se znaly roky. Naprosto otevřeně, upřímně jsem se rozhovořila o všech mých tužbách, přáních a snech. Přišlo mi to naprosto přirozené. Cítila jsem velmi bezpečně  a tak jsem naprosto otevřeně bez pocitu studu hovořila o milování.

O tom co se odehrává doma pod peřinou, ale i v mé hlavě. Nejen to… Jana ze mě po jednom sezení vytáhla na povrch můj potenciál a otevřela mi dveře k mému poslání. Po cestě domů jsem jela naplněná neskutečným přívalem energie. Jako, když do mě vstoupilo milion divošek a tančí ve mně tanec s ohněm.

V této chvíli jsem si uvědomila, že toto mi změní život. Ještě jsem, ale netušila, jak významně!

Při druhém sezení, kdy mě Janička jemnou technikou pomocí dechu a mapováním mé jóni napojila na sebe samu, přišlo velké „AHA“.  Konečně jsem poznala a pochopila, co to je být napojená na své ženství.

Byl to neskutečný příval energie, který jsem cítila v každé buňce svého těla. V té chvíli mozek v mé hlavě vypnul a z mého posvátného klína začaly promlouvat emoce. Jasně jsem v té chvíli věděla, jak se kde v jakých místech má jóni cítí.

Která emoce je kde zasunutá a jak jde jemně na povrch a rozpouští se. Pravidla síly a intenzity doteku jsem si určila já. Byl to pocit bezpečí, svobody a naplnění ženskou vnitřní silou. Konečně jsem cítila a viděla, jak krásná a plná života jsem.

Jak silná jsem žena. Došla jsem k napojení na svoji vnitřní hadí sílu a to ve mně vyvolalo pocit nesmírné lásky sama k sobě!   

Od té doby se ke své jóni chovám láskyplně. Jsem s ní v neustálém kontaktu. Světe div se. Funguje to!!

Stojím si od té doby ve své ženské síle. Jsem sebevědomější. Miluji se. Mám ráda své tělo. Vím, co přesně chci, a to nejen v sexu. Vaginální mapování změnilo i můj pohled na svět.

Naprosto to ve mně otevřelo opět mé sny a hlavně sílu si je naplnit!! Zbavilo mě mých starých vzorců a ukázalo mi cestu mé ženské síly! Uvědomila jsem si, že není jen fráze : „Každý svého štěstí strůjce.“

Protože štěstí, radost a láska je v každém v nás. Je jen třeba se podívat do sebe a přes všechny překážky jít za svým snem…

 

Jak se to odráží na mém okolí?

Jednoduše. Moje okolí reaguje slovy: „Petro, ty jenom záříš.“ Ano, zářím, cítím se šťastná, spokojená žena ve své síle, která si jde přes všechny překážky za svým životním posláním.

S velkou VDĚČNOSTÍ: „Děkuji, JANIČKO!“

Pakliže o této technice uvažujete, mohu vám jí jedině doporučit. Uvidíte, že tím získáte především samu sebe a lásku k sobě. A to je moc důležité. My ženy máme dávat lásku svému okolí, ale jak to můžeme dělat, když často necítíme lásku k sobě? Začněme všechny tedy u sebe, abycom mohly zářit pro všechny ostatní v našem okolí.

S láskou Petra

Pomáhám ženám projít snadněji cestou onkologické léčby a následně v nich probudit úctu a návrat k jejich ženství. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Získej ZDARMA

    Text formuláře

  • Kategorie